Kim jesteśmy

Od 1976 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą produktów inżynierii sanitarnej przeznaczonych dla ogrzewania, wentylacji, klimatyzacją i komfortu.

Nasza działalność produkcyjna koncentruje się na produkcji kotłów na biomasę, akumulatorów ciepła, zbiorników ciepłej wody użytkowej, kotłów stalowych i żeliwnych na gaz lub olej napędowy, pomp ciepła, systemów solarnych i palników olejowych.

W wyniku wieloletnich badań opracowaliśmy nową technologię spalania biomasy, tworząc gamę kotłów o najwyższych parametrach

Trzymając się naszej filozofii innowacji, wybraliśmy dla konsumentów zaangażowanych w ochronę środowiska i odnawialne źródła energii asortyment, który jest znacznie bliższy najwyższemu poziomowi technologii biomasy w rozsądnej cenie i zapewnia spełnienie wysokich standardów ekologii użytkowania.

Hue Saturation 1 O nas

Odkryj NASZE USŁUGI

Od 1998 roku jesteśmy częścią korporacji MONDRAGON

razem z innymi 257 samodzielnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami i spółdzielniami, posiadającymi filie produkcyjne
i biura korporacyjne w 41 krajach oraz sprzedaż w ponad 150.
Należymy do najważniejszej grupy biznesowej w Kraju Basków, która jest dziesiątą co do wielkości firmą w Hiszpanii pod względem liczby pracowników i obrotów.

Silne zaangażowanie w doskonałość

Rezultatem działań Domusa Teknik ukierunkowanych na przyjęcie modelu zarządzania, który prezentuje podejście otwarte na ludzi i skierowane pro-konsumencko, w 2010 roku otrzymaliśmy nagrodę Silver Q za wybitne osiągnięcia w kategorii zarządzanie.